Kategoriler

Cem BÜYÜKKAYA Denemeleri [242]
Cem BÜYÜKKAYA Şiirleri [35]
Sizden Seçtiklerimiz [11]
BEST OF / En İyiler [0]

Günün Sözü


Fıkralar

Yürek Sayacı

free hit counter

Anketlerimiz

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Toplam Cevaplama: 82
Gecenin Rengi Facebook

Cuma, 2020-01-24, 1:36 PM
Welcome Ziyaretçi
Main | Registration | Login | RSS

Gecenin Rengi

Cem BÜYÜKKAYA Gecenin RengiYüreklerin buluşma noktası Gecenin Rengi'ne HOŞGELDİNİZ !!! Bu sitede AŞK büyük harflerle yazılır...LÜTFEN YORUM YAZMAYI İHMAL ETMEYİNİZ !!!

Eserler

Main » Articles » Sizden Seçtiklerimiz

Gülümsemen Yeter...

Uyku tutmadı bu gece. İçimde tarif edemediğim çözemediğim bir şey var, Boşluk mu dersin, sıkıntı mı dersin bilmiyorum. Rahatsız ediyor ruhumu, aynı zamanda da bedenimi baskılıyor.
Tere batıyorum, ruhum mu acı çekiyor?

Kalktım. Yatağım hem bozuk hem de iç karartıcı şu haliyle. Masamın başına geçiyorum karalarım bir şeyler. Çekmecemi açtım. Ordaydı kurtaracak şey sanırım. Küçük bir sevgililer günü hediyesi. Yarım bir kalp, parlıyor olanca gayretiyle, yarısı o ışığın sahibinde.

Farkında olmadan elime almışım, dikkatle bakıyorum. Parlaklığa değil, üstünde oluşan siluetine. Siluet denmez aslında o kadar canlı ki gözlerimde. Sanki arkamdaymışsın da bana bakıyormuşsun gibi. Bana doğru uzandığını gördüm, hafifçe uzattın elimi yanağıma. Öptüm yanağımdan çok sakince. Sesimi çıkarmadan takip ederken usulca. Kalbime geldi elin, girdi içime. Ve söktü attı içimdeki tüm sıkıntıları. Çıkmadan önce son bir kez, okşadı kalbimi,okşadı ruhumu.

Çıkarken elin içimden. Kalan sadece senin varlığındı içimde. Bir zerre siyah olmadan sadece sen. Kurtarmıştın beni yine siyah derinliklerden. Hayalin bile yetmişti bunu yapmaya. Beni yaşatmaya.

Hatırlıyor musun? Demiştim sana; Gülümsemen yeter diye. Gülümsemen yeter Sevgilim. Senin o gülümsemen benim içimdeki aşkın ortaya çıkmasına yeter de artar bile. Beni karanlıktan kurtaran hayalin değil, Sana olan aşkımı ortaya çıkaran o hediyendi çünkü Sevgilim. Seni bana gösteren sana olan aşkımdı Sevgilim.

Beni sana bu kadar bağlayan, Seni bende sonsuz yapacak olan, Beni yaşatacak olan şey;


Aşkımı her seferinde yeni baştan başlatan; Gülümsemen Sevgilim.

 

Alperen'den...

Selda’sına ithaf edilmiştir…

Category: Sizden Seçtiklerimiz | Added by: cembuyukkaya (2010-01-09)
Views: 600 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]