Kategoriler

Cem BÜYÜKKAYA Denemeleri [242]
Cem BÜYÜKKAYA Şiirleri [35]
Sizden Seçtiklerimiz [11]
BEST OF / En İyiler [0]

Günün Sözü


Fıkralar

Yürek Sayacı

free hit counter

Anketlerimiz

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Toplam Cevaplama: 82
Gecenin Rengi Facebook

Perşembe, 2018-09-20, 6:22 PM
Welcome Ziyaretçi
Main | Registration | Login | RSS

Gecenin Rengi

Cem BÜYÜKKAYA Gecenin RengiYüreklerin buluşma noktası Gecenin Rengi'ne HOŞGELDİNİZ !!! Bu sitede AŞK büyük harflerle yazılır...LÜTFEN YORUM YAZMAYI İHMAL ETMEYİNİZ !!!

Eserler

Main » Articles » Cem BÜYÜKKAYA Denemeleri

Demek Gidiyorsun Sevgili...

Demek gidiyorsun… Tükendik demek sonunda tükettiğimiz aşkımız gibi… Oysa ne düşler kurmuştuk seninle… Umut dolu sıcacıktı bakışlarımız… Yüreklerimiz kelebekler gibiydi el tutuşlarımızda… Ve bin umuda kucak açmıştık sonsuz bir aşkla bağlıyken ikimiz… Öyle ya nasılda inanmışız ikimizde… Kim böyle kısa bir süre de bu kadar bağlanabilirdi ki birbirine… Biz… Elbette biz… Nedendir bilmem? Çok ama çok güvenmiştim sana… İnanıyordum işte sonuna dek, neden bilmem… Hayatta hiç olmadığım kadar mutlu, hiç olmadığım kadar samimi gülümsüyordum işte… Seninle son bulmuştu karanlıklarım, seninle korkularımdan sıyrılmış… Ve yine senin kollarında tatmıştım ilk defa huzuru… Bütün sıkıntılarımı unutuyordum seninleyken… Yarınlara daha bir güvenle bakabiliyordum sana olan güvenimle… Nasılda koşarcasına bulmuştuk birbirimizi, nasılda coşarcasına yaşıyorduk bu deli sevdayı… Birbirimize kol kanat olmuş uçuyorduk adeta bulutların üzerinde… Her anından zevk aldığım, her anında mutluluğa doyduğum bir sevda yaşatıyordun bana… Peki ya şimdi… Söyle öpmeye koklamaya doyamadığım, söyle kıyamadığım… Ne oldu bize… Söyle yakıştı mı bu ikimize? Böyle mi olmalıydı sonumuz? Böyle yarım mı kalacaktık evlenmeyi düşlerken çocuklar gibi… Böyle uzak mı olacaktık delice severken birbirimizi? Söyle aşkına doyamadığım ne olur söyle? Söyle bu yakıştı mı bize?

        Demek gidiyorsun? Öylece ardında bırakıp beni ardına bakmadan bir kez olsun… Ne oldu sensiz yaşayamam deyişlerine… Seni Seviyorum derken gözlerinde ki ışıltı yalan mıydı? Gözlerime baktığında ki sıcaklık yalan mıydı sonra… Ya kalp çarpıntıların, ya heyecanlarımız… İlklerimize ne oldu sonra? Bende tattığın, sen de tattığım ilklerimiz hani… Her şey bu kadar anlamsız mıydı senin için? Olamaz işte buna inanmam… Bu kadar basit olamaz senin sevgin… Her şey bu kadar yalan yaşanmış olamaz… Her şey bu kadar anlamsız olamaz… Hatırsız olamaz bu sevda… Bu kadar ucuz değil ki sevmek… Bu kadar atılası, bu kadar hiçe sayılası bir şey değil ki sevdamız… Peki ya şimdi… Söyle öpmeye koklamaya doyamadığım, söyle kıyamadığım… Ne oldu bize… Söyle yakıştı mı bu ikimize? Böyle mi olmalıydı sonumuz? Söyle aşkına doyamadığım ne olur söyle? Söyle bu yakıştı mı bize?

Category: Cem BÜYÜKKAYA Denemeleri | Added by: cembuyukkaya (2010-01-20)
Views: 348 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]